Pradžia Skelbimai Marijampolėje Informacinės technologijos Senior Front-end Developer (JavaScript, Angular)

Senior Front-end Developer (JavaScript, Angular)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – pirmaujanti regioninių telekomunikacijų sprendimų tiekėja, teikianti moderniausius įmonės viduje sukurtus programinės įrangos sprendimus pagrindiniams Europos ir Amerikos mobiliojo tinklo operatoriams ir įmonių rinkoms. Įmonė gyvuoja daugiau nei 20 metų, o jos tikslas – tiekti inovatyviausius IT sprendimus, kurie vestų verslą į priekį. Ją vienija profesionalūs darbuotojai, inovatyvumas ir modernūs verslo sprendimai Lietuvos bei tarptautinio verslo mastu.

Darbo pobūdis

Darbas vystant esamus produktus savarankiškai programuojant JavaScript Angular.
Ypatingas dėmesys vienos platformos grafiniam dizainui (JavaScript, Angular) ir jos aplikacijoms;
Sprendimų sprendžiant technines problemas kūrimas ir įgyvendinimas kartu su komanda;
Kelių žmonių komandos motyvavimas, kodo tikrinimas, patirties su komanda dalijimasis;
Bendradarbiavimas su žinomais Lietuvos bei užsienio klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Solidi front-end development patirtis: Angular.io, Javascript, CSS; arp;
Darbo patirtis su: SQL, XML/JSON, SOAP ir RESTful web services;
Patirtis su SCM programine įranga, Git ir Subversion;
Motyvacija su laiku išmokti programuoti back-end Java (Spring);
Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
Bendradarbiavimo įgūdžiai, lyderystė, savarankiškumas, iniciatyvumas;
Motyvacija dirbti su komanda: ugdyti, užtikrinti darbo efektyvumą.

PRIVALUMAI:
Full-stack Java programavimo patirtis;
Patirtis ne tik programuojant, bet ir testuojant programinį kodą;
Patirtis dirbant su tarptautiniais projektais;
Vadovavimo komandai patirtis.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Galimybę dirbti su įdomiais ir iššūkių kupinais produktais;
Personalizuotą karjeros ir kompetencijų augimo planą bei reguliarias pažangos apžvalgas;
Nuo įgūdžių ir darbo rezultato priklausantį atlygį bei motyvacinę sistemą;
Papildomo uždarbio galimybes, dirbant papildomas darbo valandas;
Nuolatinį profesinių įgūdžių tobulinimą (mokymai, seminarai ir t.t.).

2500

Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Marijampolė
Darbo lokacija Kaunas
2021-01-18 15:20:52
Galioja iki 2021-06-22

Skelbimas kitose lokacijose

Vilnius Kėdainiai Ukmergė

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #679
2500

Informacinės technologijos
Marijampolė