Pradžia Skelbimai Panevėžyje Gamyba Technologas (-ė) (asfaltbetonio gamyba)

Technologas (-ė) (asfaltbetonio gamyba)

Darbo aprašymas

"Voodoo" klientė – virš 50-ties metų patirtį infrastruktūros vystymo (kelių statyba) srityje turinti įmonė. Besiplėsdama ir inovatyvius sprendimus taikanti organizacija šiuo metu ieško naujo komandos nario (-ės), padėsiančio (-ios) įgyvendinti ambicingus tikslus tobulinant gamybos procesą bei siekiant aukščiausios produkto kokybės.

Darbo pobūdis

Asfaltbetonio gamybos technologinių procesų priežiūra, kokybės kontrolė ir tobulinimas;
Instrukcijų, technologinių kortelių, normavimo normatyvinės dokumentacijos rengimas, atnaujinimas esant poreikiui;
Gaminio planinių savikainų rengimas;
Technologinių ir gamybos problemų sprendimas;
Neatitikčių analizavimas, priemonių numatymas ir veiksmų vykdymas jų šalinimui;
Gaminių bandymų inicijavimas, ataskaitų rengimas;
Atnaujintų gaminamos produkcijos technologinių procesų diegimas, kolegų apmokymas, produkcijos (asfaltbetonio) kokybės kontrolė;
Reikiamos techninės dokumentacijos ruošimas ir administravimas;
Gamybos procesų, žaliavų optimizavimo, produktų tobulinimo ir kitų pasiūlymų veiklos gerinimui teikimas;
Pavestų projektų ir procesų koordinavimas, organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (asfaltbetonio gamybos technologijos išmanymas);
Geri darbo informacinėmis sistemomis įgūdžiai (Navision ar pan. - privalumas);
Aukštasis inžinerinės, techninės ar pan. srities išsilavinimas;
Anglų kalbos mokėjimas - didelis privalumas;
Puikūs laiko planavimo, bendravimo įgūdžiai, organizuotumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji

Įmonė siūlo

Galimybę diegti naujus procesus, iniciatyvų palaikymą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Įmonės automobilį.

1700
Darbo sritis Gamyba, Statyba , Pramonė
Miestas Panevėžys
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-01-02 10:36:44
Galioja iki 2024-06-04

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#3140 #23165 #14724 #673

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
1700

Gamyba
Panevėžys