Susikurkite CV

Teisininkas (-ė)

Darbo aprašymas

„NEO Finance“ – didžiausia Lietuvoje tarpusavio skolinimosi platforma, „The Global Fintech Index 2020“ įvardinta, kaip viena stipriausių Fintech įmonių Lietuvoje, taip pat „Fintech Week Lithuania 2020“ apdovanojimuose išrinkta metų įmone skolinimo, investavimo ir tarpusavio skolinimo kategorijoje.
Įmonė Lietuvoje ir Nyderlanduose vienijanti daugiau nei 40 įvairių sričių profesionalų ir siūlanti tarpusavio skolinimo platformą „Paskolų klubas“, mokėjimo inicijavimo paslaugą „Neopay“ bei sutelktinio finansavimo platformos vystytojas „FinoMark“, ieško augti kartu pasiruošusio teisininko.

Darbo pobūdis

atvirosios bankininkystės ir sutelktinio finansavimo verslo krypčių koordinavimas ir atitikties užtikrinimas;
sutarčių su klientais ir partneriais ruošimas, analizavimas ir koregavimas;
įmonės pretenzijų, užklausų, atsakymų bei kitų raštų rengimas;
su veiklos licencijavimu susijusių dokumentų ruošimas ir pateikimą priežiūros institucijoms;
darbuotojų konsultavimas dėl teikiamų paslaugų, naujų paslaugų teikimo galimybių bei kitais aktualiais klausimais;
teisės aktų pokyčių sekimas ir reikalingų pakeitimų įgyvendinimo organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
ne mažesnės kaip 3 metų teisinio darbo patirtis (patirtis finansinių paslaugų įmonėje ar verslo teisėje – privalumas);
analitinis mąstymas, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios.

Įmonė siūlo

jauną ir draugišką kolektyvą su tūkstančiais klausimų;
visas reikalingas priemones, kurios padėtų atlikti savo darbą puikiai;
lankstų darbo laiką, prasilenkiantį su spūstimis (nebūtina dirbti nuo 8 iki 17 val.);
žinoma, visada laiku ir puikiai mokamą atlyginimą;
galimybę augti ir tobulėti kartu finansų srityje.

Įmonė NEO Finance, AB
1350
Darbo sritis Teisė, Teisė
Miestas Vilnius
2020-09-02 10:02:21
Galioja iki 2020-10-02

Vertybės

NEO Finance

„Paskolų klubas“ teikia profesionalias tarpusavio skolinimo paslaugas. Čia galite įgyvendinti savo gyvenimo projektus – pasiskolinti palankiomis sąlygomis arba investuoti. Paprastai kalbant, tarpusavio skolinimasis – žmogaus suteikiama paskola žmogui, tai yra moderni alternatyva bankams. „Paskolų klubas“ suteikia galimybę pasiskolinti iš fizinio asmens nuo 300 eurų iki 10 000 eurų nuo 3 mėnesių iki 5 metų laikotarpiui.

#2082 #5279 #10371 #649
1350
NEO Finance

NEO Finance
Teisė