Susikurkite CV

TEISININKAS

Darbo pobūdis

- Atvirosios bankininkystės ir sutelktinio finansavimo verslo šakų (krypčių) koordinavimą ir atitikties užtikrinimą;
- Sutarčių su klientais ir partneriais ruošimą, analizavimą ir koregavimą;
- Įmonės pretenzijų, užklausų, atsakymų ir bei kitų raštų rengimą;
- Su veiklos licencijavimu susijusių dokumentų ruošimą ir pateikimą priežiūros institucijoms;
- Darbuotojų konsultavimą dėl teikiamų paslaugų, naujų paslaugų teikimo galimybių bei kitais aktualiais klausimais;
- Teisės aktų pokyčių sekimą ir reikalingų pakeitimų įgyvendinimo organizavimą

Reikalavimai darbuotojui

- Aukštojo universitetinio teisinio išsilavinimo;
- Ne mažesnės kaip 3 metų teisinio darbo patirties (patirtis finansinių paslaugų įmonėje ar verslo teisėje – privalumas);
- Analitinio mąstymo, savarankiškumo, iniciatyvumo, atsakingumo;
- Puikių lietuvių ir anglų kalbų žinių;

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

- Jauną ir draugišką kolektyvą su tūkstančiais klausimų;
- Visas reikalingas priemones, kurios padėtų atlikti savo darbą puikiai;
- Lankstų darbo laiką, prasilenkiantį su spūstimis (nebūtina dirbti nuo 8 iki 17 val.);
- Žinoma, visada laiku ir puikiai apmokamą atlyginimą;
- Galimybę augti ir tobulėti kartu finansų srityje.

Įmonė FinoMark, UAB
1300

Darbo sritis Teisė,
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Vivulskio g. 7, Vilnius
2020-07-29 11:00:36
Galioja iki 2020-09-11

Vertybės

FinoMark

FinoMark – sutelktinio finansavimo platforma (angl. crowdfunding) veikianti pagal lėšų rinkimo ir investavimo modelį, kuris modernizuoja finansavimo procesą ir pateikia efektyvesnį ir daugiau pridėtinės vertės kuriantį sprendimą galutiniam vartotojui.

FinoMark pagrindinis tikslas padėti kiekvienam verslui pasiekti numatytų verslo tikslų teikiant reikalingas finansines paslaugas.

UAB FinoMark priklauso AB Neo Finance įmonių grupei.

#1245 #35842 #59156 #691
1300

FinoMark

FinoMark
TEISININKAS
Teisė