Pradžia Skelbimai Kaune Transportas, logistika, ekspedicija TRANSPORTO JUDĖJIMO KOORDINATORIUS (-Ė)

TRANSPORTO JUDĖJIMO KOORDINATORIUS (-Ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Hegelmann kur kas daugiau nei komanda, mes esame šeima! Nuo kūrybingų ir motyvuotų darbuotojų iki aplinkos, kurioje galima laisvai kurti ir įgyvendinti idėjas!Esame nuolat auganti ir nebijanti iššūkių įmonė! Kurios tikslas - įvairių krovinių pervežimas skirtingomis transporto priemonėmis, todėl, siekdami išpildyti savo klientų lūkesčius, stengiamės išnaudoti visas galimybes.

Hegelmann Transporte kviečia prisijungti prie komandos iššūkiams pasiruošusį (-ią) transporto judėjimo koordinatorių (-ę).

Darbo pobūdis

- Transporto judėjimo kontrolė ir valdymas
- Tinkamų maršrutų parinkimas ir jų koregavimas atsižvelgiant į besikeičiančias aplinkybes
- Vairuotojų darbo organizavimas ir kontrolė
- Operatyvus iškilusių problemų sprendimas, kurios kyla krovinio transportavimo metu
- Dokumentų, susijusių su tarptautiniais pervežimais, administravimas

Reikalavimai darbuotojui

- Vairuotojų darbo ir poilsio rėžimo išmanymas
- BŪTINOS geros rusų kalbos žinios, kitų kalbų mokėjimas – privalumas
- Gebėjimas greitai reaguoti į iškilusias problemas;
- Kompiuterinis raštingumas
- Kruopštumas, atidumas, komunikabilumas, gebėjimas suvaldyti stresines situacijas

Reikalaujamos kalbos

Rusų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Puikiai

- Siūlome spartų asmeninį ir profesinį augimą tarptautinėje kompanijoje
- Visapusišką vadovų, kolegų palaikymą
- Vidinius ir išorinius mokymus
- Lankstų papildomų naudų paketą individualiems darbuotojų poreikiam

Įmonė Hegelmann Transporte, UAB
800

Darbo sritis Transportas, logistika, ekspedicija, Transporto vairavimas , Klientų aptarnavimas , Pardavimai, pardavimų vadyba
Miestas Kaunas
Video pristatymas Žiūrėti video
2021-01-09 13:34:46
Galioja iki 2021-02-08

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Hegelmann Transporte

2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo įmonė UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien Hegelmann Group įsikūrusi daugiau nei 15-oje Europos šalių bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Hegelmann kur kas daugiau nei komanda, mes esame šeima! 💙
Nuo kūrybingų ir motyvuotų darbuotojų iki aplinkos, kurioje galima laisvai kurti ir įgyvendinti idėjas!

Prisijunk prie mūsų ir mes padėsime atrasti tavo tikrąjį potencialą!

#3503 #38 #155 #49
800

Transportas, logistika, ekspedicija
Kaunas