Susikurkite CV

Vadybininkė/-as

4.5 / 5 (įvertino 2)

Darbo pobūdis

Pagrindinis darbas - vadybinis. Pardavimai, planavimas, klientų lankymas, skambučiai. Bet taip pat įmonė yra sparčiai auganti, todėl kas norės kūrybiškai pasireikšti, turės tam visas sąlygas. Visa kita labai aišku - produktų krepšelis aiškus, kainodara aiški, motyvacija aiški, tikslai aiškūs.

Reikalavimai darbuotojui

Pagrindinis lūkestis, kad norėtų mokintis ir augti kartu su kompanija. Taip pat daryti tai ką reikia ir kada reikia. Taip pat labai svarbu, kad suprastų tikslų siekimo svarbą ir būtų ambicinga\-as.

Reikalaujamos kalbos

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo profesinį universitetą, socialines garantijas bei įdomu augimą kartu. Įmonės aktyviai veikiantis akcininkas nusiteikęs atiduoti laiką ir žinias.

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

BREINAS

UAB BREINAS įmonė buvo sukurta kaip didmeninės prekybos įmonė, kuri platintų Lietuvoje gaminamus perdirbto plastiko gaminius. Platinimo rinka - visas pasaulis. Kompanija turi paruošusi pardavimų ir marketingo strategiją. Įmonė parduoda jau suformuotą asortimentą, kurį nuolat plečia naujais gaminiais. Kompanija jau sukūrusi savo prekės ženklą, produktų pakuotes bei marketingo taktinius veiksmus. Įmonės misija - Tobula aplinka žmogui.


www.breinas.com

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email
Įmonė BREINAS, UAB
Atlyginimas 900 - 2000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Prekyba, konsultavimas, Eksportas, Pardavimai, pardavimų vadyba, Klientų aptarnavimas
Šalis Lietuva
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 16:00
Galioja iki 2021-02-07
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau