Pradžia Skelbimai Vilniuje Pardavimai, pardavimų vadyba Verslo klientų vadybininkas (-ė)(Odontologija ir grožio sektorius)

Verslo klientų vadybininkas (-ė)(Odontologija ir grožio sektorius)

Darbo aprašymas

VoodooSales talentų galvų medžioklės agentūros klientas - tiekiantis produktus ir įrangą ligoninėms, privačioms klinikoms, vaistą oktiseptas ir medicinos priemones į vaistines, atliekantis įrangos techninę priežiūrą ir remontą. Įmonė yra ne tik produktų tiekėjai, bet ir savo sričių ekspertai. Šiuo metu įmonė stiprina pozicijas rinkoje, tad į komandą kviečiamas prisijungti pardavimo profesionalas norintis dirbti su privačios medicinos sektoriumi bei verslo klientais.

Darbo pobūdis

Ši pareigybė atsakinga už odontologinės ir grožio subdistribucijos priežiūrą ir skatinimą.
Pagrindinės funkcijos:
- produkto įvedimo bei verslo plėtros strategijų kūrimas ir įgyvendinimas
- tiesiogiai bendrauti su subdistributoriais (platintojais) grožio ir odontologijos paslaugų srityje;
- mokyti parduoti veiksmingiau ir daugiau, įtraukti naujas produktų grupes į produktų
krepšelį, vertinti jų pardavimų pokyčius ir atitinkamai reaguoti;
- ruošti ir tobulinti dokumentaciją, kuri yra siūlomo paketo dalis odontologijos, medicinos ir grožio paslaugoms;
- ieškoti naujų verslo klientų - platinimo/paslaugų įmonių, didesnių verslo kompanijų ir gamybos įmonių, kurie gali naudoti produktus.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga patirtis pardavimuose, klientų paieškoje ir darbe su esamais klientais;
sėkmingo projektų (produktų įvedimo, plėtros į naujus rinkos segmentus) planavimo ir įvykdymo patirtis būtų privalumas;
Geri derybiniai įgūdžiai;
Noras tobulinti savo žinias ir plėsti akiratį;
Chemijos, fizikos ar biomedicininis išsilavinimas - privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Galimybę augti kartu su patikimą vardą turinčia įmone rinkoje;
Galimybę dirbti su patikimais produktais ir sprendimais, palengvinančius medicinos darbą;
Įmonės automobilį (galima naudoti ir asmeniniams tikslams);
Ypač motyvuojančią metinę premijų sistemą priklausančią nuo įgyvendintų tikslų.
Atlyginimas nurodytas su priedais už rezultatus.

1600

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Medicina , Farmacija, vaistai , Klientų aptarnavimas
Miestas Vilnius
2022-03-04 12:09:15
Galioja iki 2024-03-30

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kompiuterinių žinių reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #677
1600

Pardavimai, pardavimų vadyba