Pradžia Skelbimai Kaune Informacinės technologijos VERSLO SISTEMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

VERSLO SISTEMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis

Verslo procesų skaitmenizavimas pritaikant sistemas verslo poreikiams;
Pokyčių poreikio analizė, vertinimas;
Techninių užduočių derinimas su užsakovais bei rangovais;
Reikiamo funkcionavimo užtikrinimas, būsenos stebėsena;
Sistemos pokyčių valdymas: testavimo organizavimas, pakeitimų perkėlimas į darbinę aplinką, problemų diagnostika, sutrikimų šalinimas, verslo procesų dokumentavimas;
Vartotojų konsultavimas Verslo sistemų taikymo klausimais, darbuotojų ugdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis informatikos arba technologijos mokslų srities, informatikos inžinerijos krypties išsilavinimas;
Patirtis administruojant, eksploatuojant, verslo vystymo sistemas;
Patirtis verslo sistemų diegimo projektuose;
Sistemų vartotojų konsultavimo, mokymo patirtis;
Veiklos procesų dokumentavimo, projektų valdymo patirtis būtų privalumas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Noras tobulėti ir mokytis;
Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją, prisiimti atsakomybę, gebėti savarankiškai spręsti problemas, savarankiškai įsisavinti technologijas, komunikabilumas,
PMP, CBAP, CCBA, PMI-PBA sertifikatai būtų privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Dinamišką darbą augančioje įmonėje;
Profesinį ir asmeninį tobulėjimą tarptautinėje įmonių grupėje;
Profesionalų ir tobulėjantį kolektyvą.

Įmonė Vičiūnų grupė, UAB
1800
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Karaliaus Mindaugo pr. 38
Darbo valandos Pir: -
Ant: -
Tre: -
Ket: -
Pen: -
Video pristatymas Žiūrėti video
2022-05-13 09:47:07
Galioja iki 2022-06-12

Vertybės

Vičiūnų grupė

„Vičiūnų grupė“ – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 21-oje Europos šalyje, čia dirba daugiau nei 9000 žmonių. „Viči“ ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 70 pasaulio šalių. „Vičiūnų grupė“ nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.

#107 #1572 #126 #516
1800
Ant: -
Tre: -
Ket: -
Pen: -

Informacinės technologijos
Kaunas