Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Vilniuje Finansai VYR. BUHALTERIS (-Ė)

VYR. BUHALTERIS (-Ė)

darbas nuotoliniu būdu

5 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

Mes esame tarptautinė įmonių grupė „City Service" - pastatų priežiūros rinkos lyderiai Lietuvoje, pirmieji šalyje pasiūlę inovatyvią skaitmenizuota ekosistemos priežiūrą ir veikianti jau virš 30 metų. Subūrėme daugiau kaip 2500 darbuotojų komandą, kuri dirba Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Ispanijoje ir Sankt Peterburge. Mūsų misija - klientų interesų atstovavimas, didinant jų turto vertę bei gerinant gyvenamąją bei darbinę aplinką.

Darbo pobūdis

- pilnas kelių įmonių buhalterinės apskaitos organizavimas ir kontrolė;
- pirminių apskaitos dokumentų apdorojimas ir suvedimas į buhalterinę programą;
- mokesčių apskaita ir kontrolė;
- bankinių operacijų vykdymas;
- vidinių ataskaitų rengimas;
- dalyvavimas įmonės audito procese, informacijos auditoriams rinkimas ir teikimas;
-finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų rengimas ir savalaikis jų teikimas valstybinėms institucijoms.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:
- turite aukštąjį/aukstesnįjį išsilavinimą buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos srityje;
- turite analogiškos darbo patirties;
- mokate dirbti su apskaitos programomis (Navision sistemos žinios būtų privalumas);
- turite analitinį mąstymą ir gebate spręsti kompleksines problemas;
- mokate planuoti ir paskirstyti prioritetus;
- esate savarankiškas, kruopštus ir atsakingas.

Įmonė siūlo

Jūsų laukia:
- darbas novatoriškoje, tarptautinėje įmonėje;
- dinamiška, iššūkių turinti pozicija vienoje perspektyviausių savo srities kompanijų;
- platus ir įdomus atsakomybių laukas - galimybė inicijuoti pokyčius bei naujoves;
- asmeninio bei profesinio augimo ir tobulėjimo galimybės;
- įvedimo programa, mokymai ir kolegos, pasiruošę dalintis patirtimi ir žiniomis;
- draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu;
- šiuolaikiškas biuras bei galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Įmonė City Service, UAB
1000

Darbo sritis Finansai, Finansai
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Ozo g. 12A,
Video pristatymas Žiūrėti video
2021-03-24 18:55:42
Galioja iki 2021-04-23
City Service

Mes esame tarptautinė įmonių grupė „City Service“ - pastatų priežiūros rinkos lyderiai Lietuvoje, pirmieji šalyje pasiūlę kompleksinę pastatų ekosistemos priežiūrą ir veikianti jau virš 30 metų. Subūrėme daugiau kaip 2300 darbuotojų komandą, kuri dirba Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Ispanijoje ir Sankt Peterburge. Savo objektų priežiūrą mums patiki daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai ir komercinių pastatų valdytojai. Mūsų misija - klientų interesų atstovavimas, didinant jų turto vertę bei gerinant gyvenamąją bei darbinę aplinką. Mūsų pastatų priežiūros paslaugoms suteiktas ISO 9001:2001 sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonės vadybos sistema atitinka aukščiausius reikalavimus.

#1732 #5002 #55 #603
1000

Finansai