Susikurkite CV

Vyr. buhalteris (-ė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas - tarptautinė, viena pirmaujančių tvirtinimo elementų įmonių Europoje. Nuo 1970 metų įmonė pristatė rinkai produktus, kurie tapo mėgstami ir naudojami profesionalių įrankių rinkoje, o tai leido įmonei įsitvirtinti lyderio pozicijas Europoje. Įmonės verslo idėja yra palengvinti, saugesnį ir pelningesnį kasdienį gyvenimą statybos profesionalams, projektuotojams ir pramonės pirkėjams. Tai įmonė daro siūlydami produktus, paslaugas ir paramą, kurių jiems reikia darbui atlikti. Nuo varžtų, tvirtinimo detalių, klijų ir užpildų iki išsamios patirties pramoninių tvirtinimo technologijų ir matmenų programų kūrimo srityje. Šiuo metu į komandą kviečiamas (-a) prisijungti vyr. buhalteris (-ė).

Darbo pobūdis

Finansinės atskaitomybės teikimas valstybinėms institucijoms;
Ataskaitų teikimas grupės finansų vadovui;
Darbų delegavimas ir atsakomybė už buhalterės atliktas užduotis (sąskaitų, banko vedimą, kt.);
Bendradarbiavimas su pardavimų komanda klientų kreditų valdymo ir kt. klausimais;
Skolų išieškojimas ir bendradarbiavimas su skolų išieškojimo agentūra;
Pasiūlymų teikimas vadovui, dalyvavimas rengiant įmonės biudžetą.

Reikalavimai darbuotojui

Dviejų ar daugiau metų darbo patirtis atliekant vyr. buhalterio darbo pareigas;
Lietuvos Respublikos finansinės atskaitomybės standartų (LFAS) išmanymas;
Puikūs MS Excel programos įgūdžiai, gebėjimas rengti stambias ataskaitas;
Atkaklumas, iniciatyvumas, sąžiningumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Labai geri anglų ir lietuvių kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu;
"HansaWorld" sistemos išmanymas - didelis privalumas.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Darbą tarptautinėje, lyderiaujančioje įmonėje;
Papildomus laisvadienius;
Hibridinį darbo modelį;
Kvalifikacijos kėlimo kursus;
Finansinius priedus.

1600

Darbo sritis Apskaita, buhalterija, Finansai , Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Vilnius
2023-04-24 13:26:49
Galioja iki 2023-07-26

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #681
1600

Apskaita, buhalterija