Susikurkite CV

Vyr. buhalteris (-ė)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos/galvų medžioklės agentūros klientas – sėkmingai besiplečianti gamybos įmonė, kurios produktai yra vieni populiariausių jaunų šeimų su vaikais grupėje Šiaurės Europoje. Pradėję veikti kaip mažas šeimos verslas, įmonė išaugo į įmonių grupę bei šiuo metu ieško vyr. buhalterio (-ės), kuris (-i) sėkmingai valdys 3 nedidelių gamybos įmonių apskaitą kartu su komanda.

Darbo pobūdis

Savalaikis finansinių ataskaitų valstybinėms institucijoms teikimas (PVM, GPM, kt.);
Užduočių delegavimas komandos nariui, atsakomybė už komandos darbo kokybę;
Darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimas (iki 100 darbuotojų);
Pagalba įmonės darbuotojams ir jų konsultavimas savo kompetencijų ribose;
Informacijos pateikimas įmonių audito metu;
Nuolatinis domėjimasis mokesčių, finansų apskaitos įstatymo ir pan. pakeitimais;
Inovatyvių apskaitos sprendimų siūlymas finansų vadovei bei pagalba juos įgyvendinant.

Reikalavimai darbuotojui

5 ir daugiau metų darbo patirtis finansų apskaitos srityje;
Ne mažesnė, nei 2 metų vyr. buhalterio (-ės) darbo patirtis gamybos įmonėje;
LFAS ir verslo apskaitos standartų išmanymas;
Darbo patirtis "Pragma" (patirtis su Pragma 4 – didelis privalumas);
Patirtis su "Monitor" programa – didelis privalumas;
Atkaklumas, iniciatyvumas, sąžiningumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji

Įmonė siūlo

Stabilų darbą augančioje įmonėje (įmonių grupėje);
Finansų ir apskaitos srities mokymus ir seminarus;
Sutrumpintą darbo laiką penktadieniais (iki 16 val.);
Profesionalų, noriai bendradarbiaujantį, draugišką kolektyvą;
Hibridinį darbo modelį;
Papildomą laisvą dieną gimimo dienos proga;
Įmonės renginius, šventes.

1800
Darbo sritis Apskaita, buhalterija, Finansai , Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Kaunas
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 16:00
2024-01-22 13:20:57
Galioja iki 2024-05-28

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
1800

Apskaita, buhalterija
Kaunas