Vyr. buhalteris (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – statybos/NT sektoriaus įmonių grupė, nusipelniusi vienos didžiausių naujos statybos butų vystytojos vardo Lietuvoje, kuri specializuojasi gyvenamųjų būstų: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje.

Sėkmingai vystanti veiklą Vilniuje, įmonė pasitelkia ilgamečius, pasiteisinusius, patikimus rangovus ir partnerius, todėl pirkėjams siūlo kokybiškus, savalaikiai užbaigtus ir užregistruotus objektus. Įmonės veiklos sėkmės ir augimo pamatas – daugiametė patirtis statybų projektavimo ir vystymo srityje.
Prisijungti prie veržlios ir profesionalios gyvenamojo nekilnojamojo turto vystytojų komandos kviečiame Vyr. Buhalterę (-į).

Darbo pobūdis

Tvarkyti įmonių grupės buhalteriją;
Teikti duomenų ataskaitas VMI;
Domėtis naujausiomis žiniomis pagal mokestinių sistemų pakeitimus;
Teikti įžvalgas, kur galima optimizuoti bei efektyvinti įmonių grupės buhalterinius procesus;
Deleguoti atitinkamus buhalterijos darbus finansų skyriaus kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui

10 ir daugiau metų darbo patirtis finansų sektoriuje (buhalterija);
Patirtis su paskolų paraiškų pildymu – didelis privalumas;
Buhalterinė patirtis statybos/NT sektoriuje;
Aukštasis finansų sektoriaus/buhalterinis išsilavinimas;
Reiklumas nuosekliam darbo procesui bei rezultatams.

Reikalaujamos kalbos

Rusų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Lietuvių

Įmonė siūlo

Kvalifikacijos kėlimą pagal asmeninį poreikį;
Prisijungti prie komandos, kuri remiasi žmogiškumo, bendradarbiavimo ir lygiavertiškumo vertybėmis;
Lojalumą ir kompetetingą įmonės mikroklimatą;
Visas socialinės garantijas.

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

VoodooSales.lt (Fortune IT)

VoodooSales veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Vadovų, IT, pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai;
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant;
- Darbo paieškų platforma kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.

www.VoodooSales.lt

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė VoodooSales.lt (Fortune IT), UAB
Atlyginimas 1800 - 2500 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Apskaita, buhalterija, Statyba, Finansai
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Antežeriai, Vilnius
Galioja iki 2020-10-20
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau