Pradžia Skelbimai Kaune Mechanika Žemės ūkio technikos serviso meistras

Žemės ūkio technikos serviso meistras

Darbo pobūdis

Žemės ūkio technikos surinkimas, sureguliavimas, paruošimas darbui.
Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, priežiūra bei remontas.
Klientų (žemės ūko bendrovių, ūkininkų) konsultavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas (nebūtinai aukštasis).
Žemės ūkio technikos teorinis ir praktinis išmanymas.
Orientacija į rezultatą, ūkiškumas, komunikabilumas.
B kategorijos vairuotojo teisės.
Anglų kalbos žinios (privalumas).
Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Stabilią darbo vietą stiprioje ir pelningoje įmonėje.
Nuo darbo rezultatų priklausančius priedus (kintama darbo užmokesčio dalis).
Galimybę tobulėti tarptautinio bendradarbiavimo veikloje.
Visas socialines garantijas, tik oficialiai ir visuomet laiku
mokamą atlyginimą, kurį sudaro pastovi ir kintama dalys.
Galimybę realizuoti savo idėjas, išreikšti save ir tobulėti.

Įmonė Žemtiekimas, UAB
1100
Darbo sritis Mechanika, Inžinerija
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Kaunas
2023-05-25 08:23:25
Galioja iki 2023-06-24

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Žemtiekimas

UAB „Žemtiekimas“ sėkmingai ir pelningai dirbanti bendrovė, galinti savo klientams pasiūlyti itin platų žemės ūkio technikos asortimentą, skirtą tiek augalininkystės, tiek gyvulininkystės, tiek miško pramonės ūkiams, taip pat siūlome technologinius sprendimus gyvulininkystės ūkiams.

1100
Žemtiekimas

Žemtiekimas
Mechanika
Kaunas