Pradžia Skelbimai Vilniuje Personalo valdymas Žmogiškųjų išteklių generalistas (-ė)

Žmogiškųjų išteklių generalistas (-ė)

Darbo aprašymas

Voodoo talentų agentūros klientas – jauna biotechonologijų įmonė, integruojanti naujausias technologijas didelio našumo mokslinių tyrimų taikymui. Įmonė veikia pasaulinėje rinkoje, didžiausią dėmesį skirdama Europos ir JAV rinkoms. Įmonė rinkoje yra išskirtinė savo vystomomis technologijomis, todėl konkurentų Lietuvoje neturi. Šiuo metu augant įmonei į komandą ieškomas (-a) naujas (-a) komandos narys (-ė) organizacijos personalo strategijai formuoti ir įgyvendinti - HR generalist'as (-ė).

Darbo pobūdis

Personalo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Reikiamų personalo procesų parengimas ir jų laikymosi įmonėje užtikrinimas;
Personalo atrankų proceso valdymas, komunikacija su išoriniais partneriais;
Naujų komandos narių "onboarding'as";
Mokymų poreikio identifikavimas, gryninimas ir įgyvendinimo užtikrinimas;
Vidinės komunikacijos valdymas;
Finansinės motyvacinės sistemos sukūrimas ir įgyvendinimas;
Papildomų naudų įmonėje formavimas, gerinimas;
Su personalo susijusių dokumentų valdymas (DS ir priedai);
Bendradarbiavimas su finansų skyriumi personalo dokumentų pakeitimo, ir kitais klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis personalo srityje – ne mažiau 4 metai;
Personalo strategijos sukūrimo ir įgyvendinimo darbo patirtis;
Personalo procedūrų (atrankų, „onboarding“, priedų darbuotojams ir kt.) parengimo patirtis;
Geras darbo teisės (LR Darbo kodekso) išmanymas;
Procesų diegimo ir pokyčių valdymo patirtis greitai augančioje įmonėje;
Puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai;
Iniciatyvumas, pozityvumas, orientacija į rezultatą.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Autonomiją ir pasitikėjimą kuriant įmonės personalo strategiją;
Galimybę augti kartu su komanda ir ateityje tapti personalo vadovu (-e);
Galimybę dirbti išskirtines bioinžinerijos paslaugas teikiančioje įmonėje;
Sveikatos draudimą;
Vidinius ir išorinius mokymus pagal poreikį;
Jauną, veržlų ir draugišką kolektyvą.

2300
Darbo sritis Personalo valdymas,
Miestas Vilnius
2023-01-02 10:37:07
Galioja iki 2023-04-05

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #681
2300

Personalo valdymas