Pradžia Skelbimai Alytuje Elektronika, elektrotechnika INŽINIERIUS MECHATRONIKAS (-Ė) ALYTUJE

INŽINIERIUS MECHATRONIKAS (-Ė) ALYTUJE

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo pobūdis

•Nuolatinė automatikos, elektronikos ir elektros įrenginių priežiūra ir kontrolė;
•Programinio valdymo įrengimų bei įrenginių remonto darbų atlikimas;
•Operatyvus iškilusių techninių problemų bei gedimų sprendimas;
•Dalyvavimas techninių klausimų sprendime.

Reikalavimai darbuotojui

•Aukštasis techninis išsilavinimas (energetika, elektrotechnika arba elektros inžinerija);
•Gebėjimas skaityti elektronines, principines schemas;
•Techninės dokumentacijos (brėžinių) skaitymas;
•Gamybos technologijų išmanymas;
•Panašaus darbo patirtis (būtų privalumas);
•Inžinerinis loginis mąstymas, gera nuovoka;
•Savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

•Siūlome įdomų, atsakomybės ir iššūkių pilną darbą su aukščiausio lygio inžinerinėmis inovacijomis;
•Draugišką energingą komandą, kuri pasiruošusi dalytis savo žiniomis ir patirtimi;
•Saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Įmonė Lanksti linija, UAB
800
Darbo sritis Elektronika, elektrotechnika, Gamyba , Pramonė , Inžinerija
Miestas Alytus
Darbo lokacija Pramonės g. 14, Alytus
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:30
Ant: 08:00 - 17:30
Tre: 08:00 - 17:30
Ket: 08:00 - 17:30
Pen: 08:00 - 14:00
2021-04-19 12:38:10
Galioja iki 2021-05-20

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Lanksti linija

UAB „Lanksti linija“ – nuo 2001m. sėkmingai tarptautinėje rinkoje dirbanti metalo apdirbimo įmonė, turinti patikimus verslo partnerius ir profesionalią darbuotojų komandą. Šiandiena įmonė daug investuoja į gamybos plėtrą, diegia modernias technologijas ir įgyvendina naujus techninius projektus.

#3111 #672 #754 #454
800

Elektronika, elektrotechnika
Alytus