Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Mid. level Android programuotojas (a)

Mid. level Android programuotojas (a)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – elektroninės komercijos lyderė Lietuvoje bei Baltijos šalyse, gyvuojanti jau daugiau nei dešimtmetį. Per šį laikotarpį įmonė subūrė daugiau kaip 500 partnerių ratą, plėtė internetinių bei fizinių parduotuvių tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tobulino bei modernizavo prekybos valdymo sistemas. Šiandien įmonei augant greičiau nei rinkai, o pastaruoju metu išaugus bene dvigubai, plečiama IT komanda ir ieškomas (-a) mid. level Android programuotojas (-a).

Darbo pobūdis

El. parduotuvės aplikacijos vystymas programuojant Java:

Bendradarbiavimas su kitais programuotojais;
Darbų perėmimas (pvz. Webviews'ų perprogravimas į Native);
Vėliau (esant norui) mentoriavimas naujiems komandos nariams;
Planuojama ateity migruoti į Kotlin.

Reikalavimai darbuotojui

Dveji ir daugiau metų Android programavimo patirtis;
Patirtis dirbant Java (Kotlin – didelis privalumas);
Android API žinios;
Puikus client-server architektūros ir veikimo išmanymas;
Gebėjimas savarankiškai planuoti didesnės apimties darbus;
Atsakomybė, greitis, lankstumas bei iniciatyvumas.

PRIVALUMAI:
Patirtis dirbant su dideliais projektais;
Patirtis dirbant su animacijomis;
Patirtis dirbant su REST API;
Patirtis dirbant su JAVASCRIPT;
Patirtis dirbant Agile scrum komandoje;
Patirtis dirbant su Atlassian produktais (Jira, Bitbucket, Bamboo).

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Galimybę prisidėti prie stambios ir stabilios įmonės, kurios produktu kasdien naudojasi virš 3 mln. klientų;
Pozityvią ir lanksčią aplinką, orientuotą į rezultatus bei profesionalią ir ambicingą komandą;
Finansavimą mokymams, kursams, programoms, darbo priemonėms, kurios pagerintų darbo procesą;
Komandinius renginius ir keliones, apdovanojimus už gerai atliktą darbą ar įgyvendintą iniciatyvą;
Vertikalios ar/ir horizontalios karjeros galimybes naudojantis naujausiomis technologijomis;
Darbuotojams taikomas nuolaidas partnerių prekiaujamoms prekėms;
Lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti nuotoliniu būdu (ir po covid).

1700

Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2021-02-08 18:03:45
Galioja iki 2021-03-10

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #682
1700

Informacinės technologijos