Pradžia Skelbimai Alytuje Marketingas Produktų duomenų vadybininkas

Produktų duomenų vadybininkas

darbas nuotoliniu būdu

Darbo aprašymas

Parduodamų prekių duomenų kiekybės ir kokybės užtikrinimas įmonės e-parduotuvėje ir vidinėse sistemose

Darbo pobūdis

Parduodamų prekių aprašymas įmonės programose- visi parametrai, tekstai ir pan.
Atsakomybė už prekių listingavimą e-parduotuvėje, jų duomenų kiekybę ir kokybę- stebėsena, analizė, informacijos rinkimas, koregavimas
Centrinių duomenų adaptavimas, vertimas į lietuvių kalbą
Pagalba regiono vaizdinės reklamos produktų vadybinikams surenkant duomenis ir aprašant prekes.
Pagalba regiono Produktų duomenų komandai- pakeičiamumo užtikrinimas kolegai nebūnant ir kt.
Užduotys, susijusios su įmonės FSC/PEFC sertifikato reikalavimų vykdymu
INTRASTAT ataskaitos muitinei ruošimas (1 kartą per mėn.)
KA-25 ataskaitos Statistikos departamentui ruošimas (1 kartą per mėn.)
Pagalba finansų ir kt. skyriams, teikiant jiems reikalingus duomenis

Reikalavimai darbuotojui

Analitiniai gebėjimai, kruopštumas, atidumas detalėms- svarbiausios sąvybės žmogaus, atliekančio tokį darbą.
Kadangi dalį duomenų gauname paruoštą iš HQ arba regiono anglų kalba, žinoma svarbu labai geros angly kalbos žinios (mažiausiai- kalbėjimas).
Na ir darbas su duomenimis vyksta kompiuterinėse programose, tad kompiuterinis raštingumas- irgi būtina sąlyga.
Komandiškumas taipogi nepaprastai svarbu, nes duomenis reikia surinkti iš įvairių skyrių. Taipogi jais dalintis kitiems skyriams prašant.
Iniciatyvumas- siūlyti būdus, kaip pagerinti kitų susijusių funkcijų procesus (pvz.: Produktų vadybininkų).
Vidinis organizuotuomas - gebėjimas susiplanuoti ir laiku bei kokybiškai atlikti įvairias užduotis. Ypač- dirbant nuotoliniu būdu.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Gerai

Ketvirtines premijas visiems darbuotojams už gerus įmonės pardavimų rezultatus
Metines premijas mokėjome visus 29 įmonės istorijos metus
Sveikatos draudimą
Pinigėlius sportui ar kitokiam sveikatos stiprinimui
Pensijinį draudimą- ilgiausiai dirbantys darbuotojai jau kaupia iki 8% pajamų pensijai
Atlygis mokamas visalaik laiku, dukart per mėnesį
Gimtadienis- apmokama nedarbo diena
Lankstus darbas čia- visiškai normali praktika. Dirbti į biurą susirenkame pirmąją mėnesio savaitę, o kitas laikas- kaip sutarsime su tiesioginiu vadovu
Įvairios įmonės iniciatyvos- panardykite dėl to mano LinkedIn paskyroje
Čia labai vertiname mokymąsį- daugybė turinio intraneto platformoje, organizuojame mokymus su konsultantais, kartais net ir mentorinimą, remiame visokias pačių darbuotojų iniciatyvas, tiek finansiškai, tiek suteikdami tam darbo laiko
Na ir žinoma įmonės renginiai ir šventės
Last but not least- turime nerealiai draugišką ir profesionalų kolektyvą. Tikrai galime drąsiai teigti, kad žmonėms čia patinka. Tikriausiai ne veltui turime daugybę žmonių, čia dirbančių 10, 20 ir daugiau metų.
Darbą tarptautinėje komandoje- galimybė bendrauti su įvairių šalių kolegomis
Realiai veikiančią ir su darbdaviu glaudžiai bendradarbiaujančią Darbo taryba
Darbo keitimo galimybes įmonės viduje- pereinant į kitą funkciją, į regiono funkciją, ar net darbuotis kitoje šalyje
Dirbame sunkiai, bet turime puikias sąlygas tobulėti, siekdami vieno tikslo, vieni kitiems padedame

Įmonė Antalis, UAB
1100

Darbo sritis Marketingas,
Miestas Alytus
Darbo lokacija Ukmergės g. 280, Vilnius
Video pristatymas Žiūrėti video
2022-12-29 12:38:17
Galioja iki 2023-01-26

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kompiuterinių žinių reikalavimai

Antalis

UAB Antalis veikla- didmeninė prekyba popieriumi, pakavimo ir vaizdinės reklamos gamybos produktais, švaros ir higienos prekėmis. Esame dalimi pasaulinio Japonijos kapitalo koncerno, lyderiaujančio savo veiklos srityse. Didžiuojamės savo išskirtine komanda, jos kūrybingumu bei įspūdingais pasiekimais!

#1880 #905 #2159 #629
1100

Antalis

Antalis
Marketingas
Alytus