>
Susikurkite CV

Teisininkas (ė)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos/galvų medžioklės agentūros klientas - statybų sektoriaus įmonių grupė užsiimanti vystymo ir generalinės rangos projektais Lietuvoje. Šiuo metu stiprinant komandos sudėtį kviečiamas prisijungti patirtį šiame sektoriuje turintis teisininkas (ė).

Darbo pobūdis

Kasdienis įmonių grupės teisininis palaikymas (higiena): sutarčių rengimas, konsultavimas derybose/ginčuose, įmonių steigimo/pardavimo dokumentacijos rengimas;
Informacijos surinkimas teisinėms kontoroms bylinėjimosi ar kitais sudėtingesniais atvejais,
Įmonės atstovavimas parduodant pastatytus butus ir kt.
Kitų teisinių klausimų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė kaip 3 metai teisinio darbo patirtis dirbant arba aptarnaujant NT sektoriaus įmones (NT teisinės specifikos išmanymas);
Aukštasis teisinis išsilavinimas;
Gebėjimas sėkmingai teisiškai spręsti įvairias situacijas;
LR ir ES teisės aktų išmanymas;
Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją, teikti išvadas, argumentuoti.

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Įdomų ir iššūkių nestingantį darbą augančioje įmonių grupėje;
Galimybę augti kartu su įmone;
Papildomas motyvacines priemones.

Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
2400
Atlyginimas 2400 - 2800 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Teisė, Statyba
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-01-24 13:16:55
Galioja iki 2024-03-26

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2469 #23226 #11666 #673
Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
2400
Atlyginimas 2400 - 2800 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Teisė, Statyba
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-01-24 13:16:55
Galioja iki 2024-03-26
voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2469 #23226 #11666 #673

Jūsų peržiūrėti darbo pasiūlymai

Teisininkas (ė)
Teisė
Vilnius
Nuo: 2400 iki 2800 Eur (į rankas, neto)
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau