>
Susikurkite CV
Pradžia Patarimai KO NORI DARBDAVIAI IŠ KANDITATŲ? 5 ATEITIES KOMPETENCIJOS

KO NORI DARBDAVIAI IŠ KANDITATŲ? 5 ATEITIES KOMPETENCIJOS

prieš 5 mėnesius


Jūratė Jurginytė, karjeros ir lyderystės konsultantė | Prasmingi pokyčiai | 

Norite sulaukti paaukštinimo? Didesnio atlyginimo? Pripažinimo? Kurkite didesnę vertę savo organizacijoje.

Į ateities pasiekimus orientuoti profesionalai naudojasi strategijomis, kurios padeda padidinti jų kuriamą vertę bei pagerinti finansinę situaciją:

1.     Savo asmeninio prekės ženklo sukūrimas. Naudodamiesi socialinių tinklų teikiamomis galimybėmis, savo srities specialistai kuria su jų veiklomis susijusį kokybišką turinį ir dalijasi juo su savo auditorija. Pastarajai augant, didėja jūsų, kaip stipraus specialisto žinomumas bei matomumas, kas padeda plėsti kontaktus ir kurti naujus ryšius tiek sau, tiek organizacijai.

2.     Nuolatinis mokymasis ir naujų įgūdžių lavinimas. Niekada nenustokite mokytis ir ieškoti naujų įgūdžių – pasaulis keičiasi labai greitai, tad visuomet yra ką sužinoti. Būkite lyderis savo srityje. Optimizikuote savo dabartinius įgūdžius ir papildykite savo karjerą naujomis tobulėjimo galimybėmis.

3.     Asmeninio tobulėjimo prioritetizavimas. Stiprus specialistas investuoja daug laiko ir išteklių į savo asmeninį augimą, kuris turi teigiamą poveikį visoms kitoms gyvenimo sritims. Knygų skaitymas, trenerių pagalba, mokymai – asmeninis tobulėjimas yra būtinas kelias profesionalo link, nes visa tai padės jums būti stipresniu ir darbinėse veiklose, kurios daro jus vertingu darbuotoju.

4.     Jūsų darbas – jūsų verslas. Verslumo mąstymo supratimas bei ugdymas yra vienas veiksmingiausių būdų sukurti pridėtinę vertę ir būti vertinamam. Toks požiūris apima viską: nuo neveikimo už darbdavio nugaros, iki tokio darbuotojo, kuris imasi iniciatyvos. Elkitės su savo darbu taip, lyg jis būtų jūsų verslas, o jūs darote viską ką galite, jog jį plėstumėte.

5.     Į augimą orientuotų tikslų nusistatymas. Trumpalaikiai ar ilgalaikiai tikslai labai prisideda prie jūsų tobulėjimo. Jie gali svyruoti nuo to, ką norite pasiekti šį mėnesį, iki to, ko siekiate ilgalaikėje karjeroje.

Jūs tampate vertingesniu, kai darote pažangą – o ji įvyksta, kai judate į priekį aiškių tikslų link. Toks planų susidėliojimas yra vienas pagrindinių raktų jūsų vertės kūrimo strategijoje .

Pritaikę šiuos žingsnius savo karjeroje, jūs būsite pasiruošę kurti kokybišką vertę savo organizacijose.

Darbo skelbimai

2024-08-07 4000 EUR
TOP Pasiūlymas
Liko 13 d. 2024-07-08

CMO

darbas nuotoliniu būdu
Liko 13 d.

Client of voodoo talent search and headhunting agency - a Norwegian capital company engaged in e-commerce solutions: advertising, communication, awareness raising, attracting new customers and other a...

Marketingas
Vilnius
Anythere
Nuo: 4000 iki 6000 Eur (į rankas, neto)
2024-08-07 3500 EUR
TOP Pasiūlymas
Liko 13 d. 2024-07-08

Voodoo talentų paieškos ir galvų medžioklės agentūros klientas - įmonė sėkmingai veiklą vykdanti jau daugiau nei dešimtmetį. Jos gaminama produkcija eksportuojama į Vakarų Europos šalis. Komandoje dir...

Pardavimai, pardavimų vadyba
Kaunas
Nuo: 3500 iki 4500 Eur (į rankas, neto)
2024-08-07 1500 EUR
TOP Pasiūlymas
Liko 13 d. 2024-07-15

„Voodoo“ personalo paieškos ir atrankos agentūros klientė – tarptautinė logistikos įmonė, Lietuvoje veikianti virš 15 metų. Organizacija išsiskiria stipria orientacija į klientą bei teikiamų paslaugų ...

Transportas, logistika, ekspedicija
Vilnius
Nuo: 1500 iki 2100 Eur (į rankas, neto)

Taip pat skaitykite

GERIAUSIAI APMOKAMI DARBAI 2024: TENDENCIJOS LIETUVOJE IR PASAULYJE

Top 10 geriausiai apmokami darbai 2024 metais. Geriausiai uždirbantys specialistai ir jų atlyginimai. Tendencijų skirtumai Lietuvoje ir pasaulyje.

Skaityti daugiau
DARBAS IŠ NAMŲ: privalumai ir trūkumai

Darbo iš namų technologijų iššūkiai, darbo ir asmeninio gyvenimo balansas, nuotolinio darbo įtaka psichinei sveikatai ir gerovei, darbo iš namų produktyvumas.

Skaityti daugiau
KARJEROS KONSULTANTĖS PATARIMAI: kaip tapti aktyviu darbo rinkos dalyviu?

Darbo paieška. Kvalifikacijos kėlimas ir karjeros galimybės. Darbo rinkos poreikiai. Įžvalgos ir patarimai.

Skaityti daugiau
NORITE, KAD LINKEDIN JUMS ATNEŠTŲ SVAJONIŲ DARBĄ JO NEEIŠKANT?

Svajonių darbo paieška be CV. LinkedIn profilio kūrimas: pagrindiniai aspektai. Darbo skelbimai. Naujas požiūris į darbo paiešką.

Skaityti daugiau
DARBAS ŽINOMOSE KOMPANIJOSE: saugus ir užtikrintas? Ne visada!

Darbas gerai žinomose kompanijose: patrauklios algos, geros darbo sąlygos, karjeros galimybės, pastovus darbas. Ar tikrai nėra jokios rizikos?

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau