>
Susikurkite CV
Pradžia Patarimai KO NORI DARBDAVIAI IŠ KANDITATŲ? 5 ATEITIES KOMPETENCIJOS

KO NORI DARBDAVIAI IŠ KANDITATŲ? 5 ATEITIES KOMPETENCIJOS

prieš 2 mėnesius


Jūratė Jurginytė, karjeros ir lyderystės konsultantė | Prasmingi pokyčiai | 

Norite sulaukti paaukštinimo? Didesnio atlyginimo? Pripažinimo? Kurkite didesnę vertę savo organizacijoje.

Į ateities pasiekimus orientuoti profesionalai naudojasi strategijomis, kurios padeda padidinti jų kuriamą vertę bei pagerinti finansinę situaciją:

1.     Savo asmeninio prekės ženklo sukūrimas. Naudodamiesi socialinių tinklų teikiamomis galimybėmis, savo srities specialistai kuria su jų veiklomis susijusį kokybišką turinį ir dalijasi juo su savo auditorija. Pastarajai augant, didėja jūsų, kaip stipraus specialisto žinomumas bei matomumas, kas padeda plėsti kontaktus ir kurti naujus ryšius tiek sau, tiek organizacijai.

2.     Nuolatinis mokymasis ir naujų įgūdžių lavinimas. Niekada nenustokite mokytis ir ieškoti naujų įgūdžių – pasaulis keičiasi labai greitai, tad visuomet yra ką sužinoti. Būkite lyderis savo srityje. Optimizikuote savo dabartinius įgūdžius ir papildykite savo karjerą naujomis tobulėjimo galimybėmis.

3.     Asmeninio tobulėjimo prioritetizavimas. Stiprus specialistas investuoja daug laiko ir išteklių į savo asmeninį augimą, kuris turi teigiamą poveikį visoms kitoms gyvenimo sritims. Knygų skaitymas, trenerių pagalba, mokymai – asmeninis tobulėjimas yra būtinas kelias profesionalo link, nes visa tai padės jums būti stipresniu ir darbinėse veiklose, kurios daro jus vertingu darbuotoju.

4.     Jūsų darbas – jūsų verslas. Verslumo mąstymo supratimas bei ugdymas yra vienas veiksmingiausių būdų sukurti pridėtinę vertę ir būti vertinamam. Toks požiūris apima viską: nuo neveikimo už darbdavio nugaros, iki tokio darbuotojo, kuris imasi iniciatyvos. Elkitės su savo darbu taip, lyg jis būtų jūsų verslas, o jūs darote viską ką galite, jog jį plėstumėte.

5.     Į augimą orientuotų tikslų nusistatymas. Trumpalaikiai ar ilgalaikiai tikslai labai prisideda prie jūsų tobulėjimo. Jie gali svyruoti nuo to, ką norite pasiekti šį mėnesį, iki to, ko siekiate ilgalaikėje karjeroje.

Jūs tampate vertingesniu, kai darote pažangą – o ji įvyksta, kai judate į priekį aiškių tikslų link. Toks planų susidėliojimas yra vienas pagrindinių raktų jūsų vertės kūrimo strategijoje .

Pritaikę šiuos žingsnius savo karjeroje, jūs būsite pasiruošę kurti kokybišką vertę savo organizacijose.

Taip pat skaitykite

Valdybos narių atranka

Valdybos narių atranka - tai aukšto profesionalumo ir kompetencijų reikalaujantis darbas. Atrankas turėtų atlikti tik buvę/esami vadovai arba valdybų nariai.

Skaityti daugiau
KAIP PASIRINKTI TOLIMESNĮ KARJEROS ŽINGSNĮ?

Karjeros planavimas, tinkamo sprendimo paieška, karjeros kryptys, galimybių ir tikslų įsivertinimas, klausimai, kuriuos sau užduodame.

Skaityti daugiau
7 DARBO POKALBIO BAIMĖS

Darbo pokalbio baimės, įdarbinimo ir pokalbių praktika, darbo pokalbių situacijos, būdai, kaip įveikti baimę.

Skaityti daugiau
5 DARBO POKALBIO ĮGŪDŽIAI, KURIE PADĖS TAU GREIČIAU ĮSIDARBINTI

Darbo pokalbio įgūdžių lavinimas, pasiruošimas darbo pokalbiui, darbo pokalbio klausimai, pavyzdžiai ir patarimai

Skaityti daugiau
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau