Pradžia Patarimai KODĖL VERTA SUSIKURTI SAVO CV LOVEJOB PLATFORMOJE

KODĖL VERTA SUSIKURTI SAVO CV LOVEJOB PLATFORMOJE

prieš 5 mėnesius


KODĖL VERTA SUSIKURTI SAVO CV LOVEJOB PLATFORMOJE

Ne paslaptis yra nemažai skirtingų variantų kur galima susikurti savo CV. Tačiau technologijos žengia į priekį, sistemos paprastėja ir naujos galimybės su tam tikrų sistemų pagalba tampa dar lengviau pasiekiamos. Mes manome, kad JUMS verta turėti savo CV šioje platformoje. Štai keletas argumentų:

 

GALIMYBĖ RINKTIS

Galima susikurti savo CV, pasirinkti sau labiausiai patikusį CV dizainą (šiuo metu yra 3 šiuolaikiški CV šablonai, eigoje jų skaičius tik didės) ir naudoti jį aplikuojant į darbo pozicijas.

 

TIK 20 MINUČIŲ

Norint detaliai susikurti savo CV jums prireiks apie 20-30 minučių. CV platforma yra suskirstyta į skirtingus CV susikūrimo etapus, tad nebūtina visko užpildyti. Jeigu neturite tam tikros patirties arba nenorite įvardinti savo vertybių ar kitų dalių, jas tiesiog praleiskite ir pildykite tuos blokus kurie JUMS yra svarbus. Taip sutaupysite dar daugiau laiko. Tačiau skiriant laiko CV susikūrimui JŪS investuojate į savo ateitį ir geresnius darbo pasiūlymus. Ir Jūsų investicija gali atsipirkti tūkstančiais Eurų, kurios per kelis metus uždirbsite naujuose darbuose.

 

DARBAS REMIANTIS VERTYBĖMIS

Galima kuriantis CV pasirinkti sau labiausiai tinkamas vertybes ir tiek savo CV, tiek darbo skelbimų paieškoje pasitikrinti kiek JŪSŲ vertybės sutampa, yra panašios ar visiškai nesutampa su darbdavio kuriam planuojate siųsti savo CV. Galima išsirinkti iki 5 labiausiai JUS atspindinčių vertybių, kuriomis JŪS gyvenate.

 

BŪKITE ŠIUOLAIKIŠKI

Nebereikia turėti Word ar PDF formatų, nes aplikuojant per LOVEJOB platformą CV iškart mato darbdavys kuriam ją siunčiate, o jeigu aplikuojate į pozicijas, kurių nėra platformoje, prie Jūsų CV yra unikali nuoroda ir užtenka vietoje prisegtuke naudojamo WORD/PDF (ar kito) formato nukopijuoti tą nuorodą ir išsiųsti kartu su aplikuojamu tekstu į darbo poziciją.

 

IT KOMPETENCIJŲ PASIRINKIMAS

Šiuo metu yra daugiau nei 250 IT, kompiuterinių žinių, programavimo kompetencijų sistemoje. Tad kuriantis CV galite iškart pasirinkti tai ką mokate ir nurodyti kiek metų turite tame patirties. Nerandate tam tikros kompetencijos? Ją galite įrašyti į siūlomą sąrašą ir kai administratorius ją patvirtina, ji atsiranda ne tik pas JUS, bet ir platformoje ir tampa matoma ir naudojama visiems.

 

LEISKITE ATRANKŲ AGENTŪROMS IR DARBDAVIAMS MATYTI JUS

Savo susikurtą CV galite laikyti viešą platformoje - tokiu atveju JUS matys ir tie darbdaviai arba atrankų agentūros kurios naudosis LOVEJOB domenų baze. Taip galite sulaukti naujų darbo pasiūlymų apie kurios net negalvojote. Nes ne visi darbo pasiūlymai yra viešinami skelbimuose. Dalis darbo pasiūlymų yra pateikiami susisiekus su tam tikrą patirtį turinčiais kandidatais tiesiogiai.

 

NEBEAKTUALU DARBO PASIŪLYMAI

Nebenorite būti vieši? Užtenka padaryti CV neaktyvų ir jis nebus matomas sistemoje. Tačiau paraleliai JŪS visą laiką turėsite unikalias nuorodas ir galėsite aplikuoti tiesiogiai pas bet kurį darbdavį tiek esantį sistemoje, tiek nesantį joje nuorodos pagalba. Nebenorėsite, kad darbdavys matytų Jūsų CV, paspaudę du kartus nuorodos aktyvavimą ją pakeisite nauja ir Jūsų CV nebebus matoma ankstesniems darbdaviams.

 

TURITE KLAUSIMŲ

Prieš aplikuojant - parašykite potencialiam darbdaviui žinutę vidinėje LOVEJOB platformoje ir kai gausite atsakymus į Jums rūpimus klausimus nuspręsite ar norite aplikuoti toliau.

 

IEŠKOTE TIKSLINGAI IR DETALIAI

Net 9 paieškos filtrai leis tiksliai rasti tai ko ieškote. Paieškos filtrai palaiko daug skirtingų galimybių: miestai, šalys, darbo sritys, darbo specifika (vadovai, specialistai, kontraktoriai, valdybos nariai, praktikantai ir t.t.), užimtumas (pilnas etatas, dalinis, vakarais, savaitgaliais), vertybės (galimybė pasirinkti iki 5 JŪS labiausiai atspindinčių vertybių), kalbų žinojimas ir kita. Visą tai šią platformą padaro patrauklią darbuotojams, ieškantiems darbo.  

 

NEMOKAMAI:

Darbuotojams šios visos paslaugos yra nemokamos. Tad naršykite, kurkitės, naudokite. Mums bus malonu, jeigu šios platformos dėka JŪS rasite sau labiausiai tinkamus darbus greičiau ir patogiau nei kitur.

Taip pat skaitykite

KOKIOMIS VERTYBĖMIS REMIASI DARBUOTOJAI IR DARBDAVIAI LIETUVOJE?
KOKIOMIS VERTYBĖMIS REMIASI DARBUOTOJAI IR DARBDAVIAI LIETUVOJE?

Kokios vertybės yra svarbiausios Lietuvos darbdaviams? O kokias vertybes vertina įvairių sričių darbuotojai ir vadovai? Visą tai rasite šiame tyrime.

Skaityti daugiau
KAIP ATRASTI BŪTENT TĄ DARBUOTOJĄ?
KAIP ATRASTI BŪTENT TĄ DARBUOTOJĄ?

Darbdaviai tikisi lojalaus ilgalaikio darbuotojo komandoje, tačiau ne visiems pavyksta tokius rasti. Čia rasite patarimus kaip rasti tinkamus darbuotojus

Skaityti daugiau
KAIP NESUŽVAIGŽDĖTI TAPUS VADOVU
KAIP NESUŽVAIGŽDĖTI TAPUS VADOVU

Dauguma mūsų nori būti vadovais, ypač kol esame jaunesni. Bet nemaža dalis naujų vadovų "sužvaigždėja" ir pradeda nebesiskaityti su komanda. Kaip to išvengti?

Skaityti daugiau
10 IT SPECIALISTŲ PAREIGYBIŲ KURIAS VERTA ŽINOTI
10 IT SPECIALISTŲ PAREIGYBIŲ KURIAS VERTA ŽINOTI

Neretai tenka bendrauti su programuotojais ir kitais IT specialistais ir ne visada aišku už ką jie atsakingi. Čia rasite pagrindines sąvokas ir apibūdinimus.

Skaityti daugiau
17 C LYGIO VADOVO PAREIGYBIŲ TRUMPINIŲ. AR ŽINOTE JUOS?
17 C LYGIO VADOVO PAREIGYBIŲ TRUMPINIŲ. AR ŽINOTE JUOS?

Kartais gavus vizitinę, pareigose būna nurodyta 3 raidžių trumpinys. Pateikiame pagrindinius 17 atvejų, kurios galima sutikti bendraujant su C lygio vadovais.

Skaityti daugiau
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau