Susikurkite CV
Pradžia Patarimai KODĖL VERTA SUSIKURTI SAVO CV LOVEJOB PLATFORMOJE

KODĖL VERTA SUSIKURTI SAVO CV LOVEJOB PLATFORMOJE

prieš 1 metus


KODĖL VERTA SUSIKURTI SAVO CV LOVEJOB PLATFORMOJE

Ne paslaptis, jog yra nemažai skirtingų variantų, kur galima susikurti savo CV. Tačiau technologijos žengia į priekį, sistemos paprastėja ir naujos galimybės su tam tikrų sistemų pagalba tampa dar lengviau pasiekiamos. Mes manome, kad JUMS verta turėti savo CV šioje platformoje. Štai keletas argumentų:

 

GALIMYBĖ RINKTIS

Galima susikurti savo CV, pasirinkti sau labiausiai patikusį CV dizainą (šiuo metu yra 3 šiuolaikiški CV šablonai, eigoje jų skaičius tik didės) ir naudoti jį aplikuojant į darbo pozicijas.

 

TIK 20 MINUČIŲ

Norint detaliai susikurti savo CV Jums prireiks apie 20-30 minučių. CV platforma yra suskirstyta į skirtingus CV susikūrimo etapus, tad nebūtina visko užpildyti. Jeigu neturite tam tikros patirties arba nenorite įvardinti savo vertybių ar kitų dalių, jas tiesiog praleiskite ir pildykite tuos blokus, kurie JUMS yra svarbūs. Taip sutaupysite dar daugiau laiko. Tačiau skiriant laiko CV susikūrimui JŪS investuojate į savo ateitį ir geresnius darbo pasiūlymus. Ir Jūsų investicija gali atsipirkti tūkstančiais eurų, kuriuos per kelis metus uždirbsite naujuose darbuose.

 

DARBAS REMIANTIS VERTYBĖMIS

Kuriantis CV, galima pasirinkti sau labiausiai tinkamas vertybes ir tiek savo CV, tiek darbo skelbimų paieškoje pasitikrinti, kiek JŪSŲ vertybės sutampa, yra panašios ar visiškai nesutampa su darbdavio, kuriam planuojate siųsti savo CV. Galima išsirinkti iki 5 labiausiai JUS atspindinčių vertybių, kuriomis JŪS gyvenate.

 

KITE ŠIUOLAIKIŠKI

Nebereikia turėti CV Word ar PDF formatu, nes aplikuojant per LOVEJOB platformą CV iškart mato darbdavys, kuriam jį siunčiate, o jeigu aplikuojate į pozicijas, kurių nėra platformoje, prie Jūsų CV yra unikali nuoroda ir užtenka vietoje prisegtuke naudojamo Word/PDF (ar kito) formato nukopijuoti tą nuorodą ir išsiųsti kartu su aplikuojamu tekstu į darbo poziciją.

 

IT KOMPETENCIJŲ PASIRINKIMAS

Šiuo metu yra daugiau nei 250 IT, kompiuterinių žinių, programavimo kompetencijų sistemoje. Tad kuriantis CV galite iškart pasirinkti tai, ką mokate ir nurodyti, kiek metų turite tame patirties. Nerandate tam tikros kompetencijos? Ją galite įrašyti į siūlomą sąrašą ir kai administratorius ją patvirtina, ji atsiranda ne tik pas JUS, bet ir platformoje bei tampa matoma ir naudojama visiems.

 

LEISKITE ATRANKŲ AGENTŪROMS IR DARBDAVIAMS MATYTI JUS

Savo susikurtą CV galite laikyti viešą platformoje - tokiu atveju JUS matys ir tie darbdaviai arba atrankų agentūros, kurios naudosis LOVEJOB duomenų baze. Taip galite sulaukti naujų darbo pasiūlymų, apie kuriuos net nepagalvojote. Nes ne visi darbo pasiūlymai yra viešinami skelbimuose. Dalis darbo pasiūlymų yra pateikiami susisiekus su tam tikrą patirtį turinčiais kandidatais tiesiogiai.

 

NEBEAKTUALŪS DARBO PASIŪLYMAI?

Nebenorite būti vieši? Užtenka padaryti CV neaktyvų ir jis nebus matomas sistemoje. Tačiau paraleliai JŪS visą laiką turėsite unikalias nuorodas ir galėsite aplikuoti tiesiogiai pas bet kurį darbdavį tiek esantį sistemoje, tiek nesantį joje, nuorodos pagalba. Nebenorėsite, kad darbdavys matytų Jūsų CV, paspaudę du kartus nuorodos aktyvavimą ją pakeisite nauja ir Jūsų CV nebebus matomas ankstesniems darbdaviams.

 

TURITE KLAUSIMŲ

Prieš aplikuojant - parašykite potencialiam darbdaviui žinutę vidinėje LOVEJOB platformoje ir kai gausite atsakymus į Jums rūpimus klausimus nuspręsite, ar norite aplikuoti toliau.

 

IEŠKOTE TIKSLINGAI IR DETALIAI

Net 9 paieškos filtrai leis tiksliai rasti tai, ko ieškote. Paieškos filtrai palaiko daug skirtingų galimybių: miestai, šalys, darbo sritys, darbo specifika (vadovai, specialistai, kontraktoriai, valdybos nariai, praktikantai ir t.t.), užimtumas (pilnas etatas, dalinis, vakarais, savaitgaliais), vertybės (galimybė pasirinkti iki 5 JUS labiausiai atspindinčių vertybių), kalbų žinojimas ir kita. Visa tai šią platformą padaro patrauklia darbuotojams, ieškantiems darbo.  

 

NEMOKAMAI

Darbuotojams visos šios paslaugos yra nemokamos. Tad naršykite, kurkitės, naudokite. Mums bus malonu, jeigu šios platformos dėka JŪS rasite sau labiausiai tinkamus darbus greičiau ir patogiau nei kitur.

Taip pat skaitykite

Ar verta dirbti studijuojant?
Ar verta dirbti studijuojant?

Ar verta dirbti studijuojant? Šis klausimas kartais iškyla daugumai studentų. Ir vieno teisingo atsakymo nėra. Tačiau čia rasite patarimus prieš apsisprendžiant

Skaityti daugiau
KAIP PRITRAUKTI TINKAMĄ KANDIDATĄ DARBO SKELBIMO PAGALBA
KAIP PRITRAUKTI TINKAMĄ KANDIDATĄ DARBO SKELBIMO PAGALBA

Ieškote darbuotojų? Štai keletas pasiūlymų kaip sukurti darbo skelbimus taip, jog Jums lengviau pavyktų atrasti ir pritraukti tinkamus kandidatus.

Skaityti daugiau
KO NERAŠYTI NORINT SUSIRASTI DARBĄ
KO NERAŠYTI NORINT SUSIRASTI DARBĄ

Norėdami kuo greičiau susirasti darbą žmonės prirašo daugiau nei reikia ir tai tampa priežastimi, kodėl negauna darbo. Tad ko neverta rašyti aplikuojant?

Skaityti daugiau
KADA REIKIA KEISTI DARBĄ
KADA REIKIA KEISTI DARBĄ

Kada reikia keisti darbą? Šį klausimą anksčiau ar vėliau svarsto kiekvienas iš mūsų. Čia rasite patarimus į ką atkreipti dėmesį, kad nuspręsti.

Skaityti daugiau
DARBAS UŽSIENYJE
DARBAS UŽSIENYJE

Darbas Užsienyje. Dalis žmonių išvyksta padirbėti į užsienį arba kartais pasvarsto apie tai. Čia pateikiamos įžvalgos planuojantiems vykti padirbėti užsienyje.

Skaityti daugiau
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau