>
Susikurkite CV
Pradžia Patarimai NORITE, KAD LINKEDIN JUMS ATNEŠTŲ SVAJONIŲ DARBĄ JO NEEIŠKANT?

NORITE, KAD LINKEDIN JUMS ATNEŠTŲ SVAJONIŲ DARBĄ JO NEEIŠKANT?

prieš 4 savaites


Autorė: Jūratė Jurginytė, karjeros ir lyderystės konsultantė | Prasmingi pokyčiai | 

Šiuolaikiniame darbo pasaulyje, kur konkurencija dėl geriausių pozicijų didžiulė, pasyvus požiūris į darbo paiešką nebeveikia. Siuntinėdami CV į daugybę skelbimų ir laukdami atsakymo, rizikuojate praleisti geriausias galimybes. Vietoj to, imkitės iniciatyvos ir paverskite save aktyviu darbo rinkos dalyviu!

„LinkedIn“ gali tapti jūsų galingu įrankiu, atveriančiu duris į svajonių darbą. Atlikę keletą paprastų žingsnių, galite paversti savo profilį iš statiško CV į dinamišką asmeninį prekės ženklą, kuris pritraukia atrankų specialistų dėmesį.

Justino istorija:

Justinas, ilgametis rinkodaros specialistas, jau kurį laiką jautėsi nusivylęs. Siuntinėdamas CV į daugybę darbo skelbimų, jis sulaukdavo tik kelių atsiliepimų, ir tie dažniausiai neigiami. Justinas suprato, kad reikia keisti strategiją. Jis nusprendė investuoti į savo „LinkedIn“ profilį ir paversti jį galingu įrankiu, kuris padėtų jam atrasti svajonių darbą.

Kaip Justinas transformavo savo „LinkedIn“ profilį:

 1. Išskirtinė antraštė: Vietoj nuobodžios „Rinkodaros specialisto“ antraštės Justinas pasirinko patrauklesnę versiją: „Rinkodaros strategas | Pardavimų augimas ir prekės ženklo žinomumo didinimas ✨“. Ši antraštė aiškiai parodo jo specializaciją ir vertę, kurią jis gali atnešti potencialiam darbdaviui.

 2. Optimizuotas profilis paieškai: Justinas atliko raktinių žodžių tyrimą ir įterpė atitinkamus žodžius į savo antraštę, patirties aprašymus ir įgūdžių skiltį. Tai padėjo jo profiliui pakilti paieškos rezultatuose, kai atrankų specialistai ieškojo tinkamų kandidatų.

 3. Pasiekimai, ne tik pareigos: Justinas neapsiribojo pareigų išvardijimu. Jis kiekybiškai įvertino savo pasiekimus ir pabrėžė padarytą poveikį. Pavyzdžiui, jis paminėjo, kad vadovavo projektui, kuris padidino pardavimus 25%, ir sukūrė rinkodaros kampaniją, kuri padidino prekės ženklo žinomumą 30%. Tokie konkretūs rezultatai demonstruoja jo kompetenciją ir gebėjimą generuoti apčiuopiamą naudą įmonei.

 4. Turinio kūrimas: Justinas pradėjo reguliariai dalintis savo įžvalgomis ir patirtimi „LinkedIn“. Jis rašė straipsnius, dalijosi patarimais ir dalyvavo diskusijose. Tai padėjo jam sukurti autoritetą savo srityje ir pritraukti potencialių darbdavių dėmesį. Rodomas aktyvumas ir žinių dalinimasis rodo jo norą tobulėti ir domėjimąsi savo sritimi.

 5. Profesionalus tinklaveika: Justinas prisijungė prie įvairių „LinkedIn“ grupių ir pradėjo aktyviai dalyvauti jose. Jis užmezgė ryšius su kitais rinkodaros specialistais, pramonės lyderiais ir potencialiais darbdaviais. Tinklaveika leido jam plėsti savo kontaktų tinklą, gauti vertingų patarimų ir sužinoti apie naujas darbo galimybes.

 6. Profesionali nuotrauka: Justinas pasirūpino aukštos kokybės nuotrauka, kuri atspindėjo jo profesionalumą ir asmenybę. Geras pirmas įspūdis yra itin svarbus, todėl tinkama nuotrauka atkreipia dėmesį ir sustiprina asmeninį prekės ženklą.

 7. Reguliarus profilio atnaujinimas: Justinas reguliariai atnaujindavo savo profilį su naujausia informacija apie savo patirtį, įgūdžius ir neseniai įgytus sertifikatus.

Rezultatas:

Justino pastangos pasiteisino. Per kelias savaites jo „LinkedIn“ profilis sulaukė daug daugiau dėmesio iš atrankų specialistų ir personalo vadovų. Jis pradėjo gauti kvietimus į pokalbius ir netrukus rado savo svajonių darbą.

Justino istorija įrodo, kad „LinkedIn“ gali būti galingas įrankis darbo paieškoje. Investuodami į savo profilį ir tapdami aktyviais platformos dalyviais, galite pritraukti potencialių darbdavių dėmesį ir padidinti savo galimybes gauti norimą darbą.

Patarimai:

 • Skirkite laiko savo profilio tobulinimui.

 • Būkite aktyvūs ir dalyvaukite platformoje.

 • Tinklaveika su kitais profesionalais.

 • Naudokite „LinkedIn“ kaip savo asmeninio prekės ženklo kūrimo įrankį.

 • Būkite kantrūs ir atkaklūs.

Sekite šiuos patarimus ir jūs taip pat galite paversti savo „LinkedIn“ profilį galingu įrankiu, kuris padės jums rasti savo svajonių darbą!

Taip pat skaitykite

KARJEROS KONSULTANTĖS PATARIMAI: kaip tapti aktyviu darbo rinkos dalyviu?

Darbo paieška. Kvalifikacijos kėlimas ir karjeros galimybės. Darbo rinkos poreikiai. Įžvalgos ir patarimai.

Skaityti daugiau
DARBAS ŽINOMOSE KOMPANIJOSE: saugus ir užtikrintas? Ne visada!

Darbas gerai žinomose kompanijose: patrauklios algos, geros darbo sąlygos, karjeros galimybės, pastovus darbas. Ar tikrai nėra jokios rizikos?

Skaityti daugiau
Valdybos narių atranka

Valdybos narių atranka - tai aukšto profesionalumo ir kompetencijų reikalaujantis darbas. Atrankas turėtų atlikti tik buvę/esami vadovai arba valdybų nariai.

Skaityti daugiau
KAIP PASIRINKTI TOLIMESNĮ KARJEROS ŽINGSNĮ?

Karjeros planavimas, tinkamo sprendimo paieška, karjeros kryptys, galimybių ir tikslų įsivertinimas, klausimai, kuriuos sau užduodame.

Skaityti daugiau
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau